Turvakiled

Turvakilel on lahendus kasvavale vajadusele turvalisuse ja ohutuse valdkonnas. Kile kaitseb potensiaalse varguse eest  ning lisaks sellele pakub otsest kaitset ka teravate ja ohtlike klaasikildude eest.

Turvakilesid on saadaval erineva paksuse ja tugevusomadustega- kaitseks sissetungimise eest ja ohutuse tagamiseks suurte klaaspindade puhul nende purunemise korral.

Selge ja läbipaistev turvakile on klaasil värvitu ja nähtamatu. Turvakilel ei ole peegeleffekti ja see ei muuda klaasi väljanägemist. 

Aknad on endiselt selged ja puhtad.

Turvakile kaitseb klaase plahvatuse korral, õnnetusjuhtumite ja vandalismi eest. Lendav ja lahtine klaas on klaasikahjustuste korral suurimaks surma- ja vigastuste põhjustajaks. Näiteks viimati Oslos toimunud pommiplahvatuses tekitasid 90% vigastustest purunenud klaasikillud.

Klaasile paigaldatud turvakile tõstab klaasi vastupidavust löögile ning hoiab purunenud klaasikillud kilede küljes, ka peale mitmeid lööke ja põrutusi. Klaasi purunedes hoiab turvakile klaasikilde koos ning aken püsib raamis, mis tagab edasise tegevuse võimalikkuse ruumides.

Turvakilesid on saadaval ka toonitud kujul. Valikus on ka peegelpindadega kilesid, mis tõrjuvad eredat ja silmipimestavat päikesevalgust, säästavad soojusenergiat ja lisaks pakuvad kaitste päikese pleegitava mõju eest.

Majaklaaside kiletamisel on enamuse kilede korral lähtehinnaks 30 €/m2, millele lisandub käibemaks, välja arvatud paksemad turvakiled. Täpne hind sõltub objekti asukohast, klaaside seisukorrast, klaasidele ligipääsetavusest jne.

Helista ja küsi rohkem infot +372 5649 5010.

Turvakiletamine 8011 Armorcoat
Turvakiletamine 8011 Armorcoat
Norras, 4-MIL turvakile
Helista meile +372 56 49 5010 või saada e-mail aadressil info@turvakile.ee